kalendarium
Niedziela, 2019-01-20
Imieniny:
Fabioli, Miły
menu

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
 • Odwiedziło nas: 489459 osób
 • Do końca roku: 345 dni
 • Do wakacji: 157 dni
Logo BIP

rok szk. 2015/2016

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » rok szk. 2015/2016
 • 24 czerwca 2016 r. - zakończenie roku szkolnego 2015/2016

         
 • 6 czerwca odbył sie w naszej szkole II Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Nasze gimnazjum reprezentowały: Aleksandra Moś, Maria Łukasz, duet Patrycja Haręza i Bożena Goleniowski. Zwyciężczynią konkursu została Aleksandra Moś z kl. I b, drugie miejsce przypadło Marii Łukasz z kl. III b. Zdjęcia.

 

 • 1  czerwca miał miejsce Gimnazjalny Dzień Dziecka, na który złożyła się III Gala Talentów, zawody sportowe oraz dyskoteka. Zdjęcia

 

 • Nasz drużyna na gminnych zawododach lekkoatlecznych osiągnęła bardzo dobre wyniki.
   
 •  Lista uczniów, którzy uzyskali pozytywny wynik sprawdzanu predyspozycji językowych ( patrz lista)
   
 • W ramach poznawania zawodów i ścieżki kształcenia 19 maja 2016 klasa 1B odwiedziła Zespół Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem. W skład zespołu wchodzi technikum (technik informatyk, hotelarstwa, obsługi turystycznej, żywienia i usług gastronomicznych oraz kelner), szkoła zawodowa (kucharz, cukiernik, klasa wielozawodowa) oraz szkoła policealna (technik usług kosmetycznych oraz informatyk). Uczniowie klasy 1B wzięli udział w warsztatach na temat zdrowego żywienia oraz robili własnoręcznie pieczywo. Następnie nauczyciele szkoły zapoznali nas z ofertą i działalnością szkoły oraz pokazali budynek. Byliśmy pod wrażeniem wyposażenia pracowni i miłej atmosfery. Poniżej link do relacji na stronie Zespołu Szkół: http://www.zszip-kroscienko.nowotarski.pl/kolejne-kulinarne-przedsiewziecie/#more-5027
  • 18 maja 2016 roku 38 uczniów klas szóstych przystąpiło do testu predyspozycji językowych w ramach rekrutacji do oddziału dwujęzycznego w naszym Gimnazjum. Zaliczenie tego sprawdzianu pozwala na udział w dalszej rekrutacji. Niestety dysponujemy tylko 24 miejscami.

  • Gimnazjalny Turniej Matematyczny - GiTMat 2016

   Galeria - zdjęcia 
  • 18 maja 2016 r. odbył się w naszej szkole indywidualny finał gminnego konkursu matematycznego "GiTMat 2016", organizowanego przez Gimnazjum w Krempachach we wspólpracy z MCDN w Krakowie, w ramach gminnego projektu wspomagania nauczania matematyki. 
   Koordynatorem  konkursu był zespół nauczycieli matematyki z Gimnazjum w Kremapchach - pani Dorota Ostwald i pan Wojciech Sołtys, a autorem konkursowych zadań  pani Małgorzata Baranowska-Pyryt - metodyk nowosądeckiego oddziału MCDN w Krakowie.

   To już III edycja Gimnazjalnego Turnieju Matematycznego "GiTMat", w której biorą udział  wszystkie gimnazja Gminy Nowy Targ. W tegorocznej edycji turnieju wzieło  udział blisko 500 uczniów.
   Turniej przebiegał w czterech etapach i prowadzono w nim dwie klasyfikacje: drużynową i indywidualną.

   18 maja po ogłoszeniu wyników finału przez Komisję Konkursową składająca się z nauczycieli matematyki wszystkich gimnazjów oraz pani metodyk odbyło się uroczyste wręczenie nagród. 
   Nagrody, w asyście Pani Jadwigi Batkiewicz - dyrektora ZEAS-u i Pana Wojciecha Sołtysa - dyrektora Gimnazjum w Krempachach wręczył zwycięzcom w poszczegolnych kategoriach Pan Jan Smarduch - Wójt Gminy Nowy Targ, który jednocześnie pogratulował  uczniom i podziękował nauczycielom wszystkich gimnazjów, a wszczególności Gimnazjum w Krempachach za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

   Wyniki konkursu:
   Klasyfikacja indywidualna:

   Klasy I

   1. Łukasz Domalik  (Gimnazjum w Łopusznej)- mistrz klas I Gminy Nowy Targ
   2. Dawid Chowaniec (Gimnazjum w Krempachach)
   3. Kamil Łopata (Gimnazjum w Krempachach)

    Klasy II

   1. Dominik Iżyk (Gimnazjum w Ludźmierzu) - mistrz klas II Gminy Nowy Targ
   2. Gabriela Luberda (Gimnazjum w Ostrowsku)
    Katarzyna Kaczmarczyk (Gimnazjum w Krempachach) 

   Klasy III

             1.  Jan Kopeć (Gimnazjum w Gronkowie) - mistrz klas III Gminy Nowy Targ
                 Szymon Guziak (Gimnazjum w Ludźmierzu)
             3.  Klaudia Pastwa (Gimnazjum w Łopusznej)


   Klasyfikacja drużynowa na najlepszą klasę w Gminie Nowy Targ:

   Klasy pierwsze - klasa I B z Gimnazjum w Krempachach,

   Klasy drugie - klasa II A z Gimnazjum w Waksmundzie,
   Klasy trzecie - klasa III B z Gimnazjum w Ludźmierzu .

   Pełne wyniki konkursu znajdują się w zakładce "Gimnazjalny Turniej Matematyczny"
  • W dniach od 9 do 13 maja trwa w naszej szkole Tydzień Bibliotek pod hasłem "Przygody detektywistyczne". W pierwszym dniu w ramach tego wydarzenia odbyło sie spotkanie z aspiarantem sztabowym Mariuszem Ciesielskim, który przybliżył pracę policjanta. W czasie trwania Tygodnia będzie można wysłuchać czytanych przez nauczycieli opowiadań detektywistycznych, rozwiązać zagadki kryminalne oraz zapoznać się z gazetką tematyczną poświęconą literaturze detektywistycznej.


  • Cztery uczennice klasy II b : Katarzyna Kaczmarczyk, Anna Szczepaniec, Magdalena Brzyzek, Natalia Zygmond zajęły III miejsce w konkursie ogłoszonym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Nowym Targu w konkursie "Nakreceni na bibliotekę". Dziewczyny nakreciły filmik pt. "Lekarstwo na nudę". Gratulujemy!  • Informujemy wszystkie gimnazja biorące udział w projekcie "Wypłyń na głębię", że kolejny przedostatni etap czyli Konkurs recytatorski poezji Jana Pawła II odbędzie się 11 maja 2016 r. w Gimnazjum w Ludźmierzu. Początek godz. 9.00. Kolejność występów: Ostrowsko, Klikuszowa, Łopuszna, Krempachy, Waksmund, Ludźmierz.


  • Dagmara Długa, Toasz Pacyga, Karol Surma zdobyli I miejsce w Konkursie Wiedzy o Słowacji "Poznaj svoju vlast", który odbył się 21 kwietnia w Kacwinie. Gratulujemy!Zdjęcia


  • Również 8 kwietnia uczniowie z kółka teatralnego przedstwili parodię utworu Julisza Słowackiego pt. "Balladyna". Zdjęcia 


  • 8 kwietnia klay I a i c wzięły udziaz w spotkaniu z pisarką panią Anna Czerwińską - Rydel.Zdjęcia   

  • Uczniowie naszej szkoły uczący się języka słowackiego wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Krempachach i Nowej Białej przebywali na tygodniowym (od 11 do 17 marca br.) obozie narciarskim w Donovaloch na Słowacji. Wspólnie z dziećmi z Ukrainy, Serbii i Węgier doskonali umiejętności narciarskie na stokach areału sportowego Zahradište. Szkolenie prowadzili doświadczeni instruktorzy z Katedry Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Mateja Beli z Bańskiej Bystrzycy pod wodzą doc. Jiřigo Michala. Zajęcia  na stoku odbywały się dwa razy w ciągu dnia. W godzinach wieczornych w pensjonacie Limba w ramach relaksu uczniowie brali udział w zajęciach na basenie, strzelnicy sportowej oraz grali tenisa stołowego i darta. Uczniowie doskonali również umiejętności językowe ponieważ wszystkie zajęcia odbywały się w języku słowackim. Dzieci również nawiązały kontakty i przyjaźnie z rówieśnikami z Ukrainy, Serbii oraz Węgier.  Mimo iż to była już połowa marca, to warunki narciarskie na stokach były wyśmienite. Korzystając z pięknej aury uczestnicy kursu wyjechali gondolami na Novą holę (1361 m n.p.m.), skąd rozciągały się wspaniałe widoki na Niskie i Wysokie Tatry.

      Na zakończenie szkolenia narciarskiego wszyscy uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w kursie oraz słodycze. Opiekunami uczniów byli nauczyciele - Monika Pacyga i Dominik Surma. Zdjęcia w galerii.


  • Kwietniowy konkurs czytelniczy jest już dostępny zakładce biblioteka w plikach do pobrania. Odpowiedzi przynoście do biblioteki do 29 kwietnia.
  • W piątek 18 marca grupa uczniow klas III wzięła udział w targach edukacyjnych "Festiwal Zawodów" w Krakowie. Targi odbywały sie w centrum ekspozycyjnym EXPO niedaleko elektrociepłowni w Łęgu. W prezentacji brało udział kiladziesiąt szkół zawodowych z całej Małopolski oraz szkoły wyższe, partnerzy zagraniczne oraz służby mundurowe. Uczniowie mieli okazję zobaczyć prezentacje zawodów, porozmawiać z uczniami oraz nauczycielami oraz dowiedzieć się o zasady rekrutacji i możliwość zatrudnienia. Zdjęcia.
  • 17 marca uczniowie klas 6 z okolicznych szkół podstawowych przybyli na coroczny Dzień Otwarty. W takcie pobytu wzięli udział w przygotowanych przez gimnazjalistów atrakcyjnych doświadczeniach z fizyki i chemii oraz w zajęciach matematycznych. Goście zapoznali się też z budynkiem szkoły i jej zakamarkami. Zdjęcia.
  • 15 marca odbył się XIII Gminny Konkurs Ortograficzny o Tytuł Ortograficznego Mistrza Gminy. wzięło w nim udział 25 uczniów z gimnazjów wyłonionych w eliminacjach szkolnych. Po sprawdzeniu prac komisja nie wyłoniła Mistrza Ortografii. Przyznano I miejsce Wandzie Mroszczak (gim. Waksmund), II miejsce zajęła Klaudia Pastwa (gim. Łopuszna), a III zajęli Marcin Głodziak (gim Klikuszowa), Grzegorz Bednarczyk (gim. Krempachy), Oliwia Wnuk (gim. Łopuszna).


  • 21 marca to nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny ale też Światowy Dzień Poezji - święto ustanowione prze UNESCO. z Te dwa święta to dobra okazja, aby zaprosić Was do biblioteki na "Wiosenną Randkę w Ciemno z Książką"


  • Pytania marcowego konkursu czytelniczego znajdziecie w plikach do pobrania w zakładce "Biblioteka". Termin składania odpowiedzi 22 marca.  • 17 lutego odbył się kolejny etap Projektu "Wypłyń na głębię". Tym razem uczniowie przygotowali w formie plastyczno - literniczej "Dekalog rodziny". Najlepszą pracę przygotowali uczniowie naszego gimnazjum pod kierunkiem pani Sabiny Lech i pani Ewy Fudalewicz. zdjęcia


  • W zakładce -Konkursy szkolne- w plikach do pobrania został umieszczony regulamin II Międzygimnazjalnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej.   • 15 lutego gimnazjaliści spotkali się z sierż. szt. Dorotą Garbacz oraz z asp. szt. Mariuszem Ciesielskim z nowotarskiej policji, którzy przybliżyli młodzieży zagadnienie cyberprzemocy. Uczniowie dowiedzieli się jak rozpoznać cyberprzemoc, jak się przed nią chronić i gdzie i do kogo można się zwrócić gdy padamy ofiarą tego rodzaju przemoacy. zdjęcia     

  • "Literackie Walentynki" 
   Z okazji Święta Zakochanych w bibliotece licznie zgromadzona młodzież mogła wysłuchać najpiękniejszych wierszy o miłości w interpretacji nauczycieli. Dodatkowo każdy z uczestników , który przyszedł posłuchać poezji i wypożyczył przy tej okazji książkę wziął udział w losowaniu nagrody niespodzianki, którą były dwa zaproszenia do kina na "Planetę singli". zdjęcia

   Pod tym adresem znajdziecie stronę biblioteki szkolnej facebook.com/bib.krempachy 

   

  • Informujemy wszystkie gimnazja biorące udział w projekcie "Wypłyń na głębię", iż kolejny etap czyli KONKURS PLASTCZNO - LITERNICZY PT. "DEKALOG RODZIN" odbędzie się w Gimnazjum w Waksmundzie. Szczegóły konkursu znajdą Państwo w zakładce Projekt "Wypłyń na głębię" w plikach do pobrania.  • Lutowy konkurs czytelniczy pod hasłem "Literackie Walentynki" jest już dostępny w zakładce biblioteka w plikach do pobrania. Rozwiązanie nastąpi 29 lutego. Proszę przynosić same odpowiedzi bez pytań.


   

  • Ekonomia i przedsiębiorczość. W czasie drugiego tygodnia ferii zimowych  odbyły się zajęcia w ramach programu „Na Własne Konto". Dziewiętnastu uczniów klasy pierwszej i drugiej uczestniczyło w warsztatach prowadzonych przez nauczycielkę matematyki i jednocześnie szkolnego doradcę zawodowego p. Urszulę Utnicką oraz studenta informatyki z Łodzi p. Jakuba Ambroziaka. 

   "Na Własne Konto" to projekt edukacji ekonomicznej, skierowany do uczniów gimnazjów z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich, którego pomysłodawcą i głównym wykonawcą jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. W ramach projektu uczniowie poprzez zabawę i gry edukacyjne poznali podstawowe pojęcia związane z ekonomią i przedsiębiorczością, które umożliwią im lepszy start w dorosłe życie. Podczas II semestru uczniowie wykorzystają zdobytą wiedzę w praktyce przygotowując pracę konkursową. Najlepsze szkoły i uczniowie otrzymają nagrody.

   Relacje i zdjęcia na blogu:

    http://www.nawlasnekonto.pl/blog/publiczne-gimnazjum-nr-1-z-oddzialem-dwujezycznym-w-krempachach-e4/

   

   

   


  • Sukces Wiktorii Galarowicz. 16 stycznia odbyły się w Krakowie zawody drugiego stopnia Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, do tórego zakwalifikowało się 102 uczniów z Małopolski, w tym Wiktoria Galarowicz z kl. III b . Zawody odbyły sie na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wiktoria była jedyną uczennicą z Gminy Nowy Targ i jedną z pięciu z Powiatu Nowotarskiego. Uczestnicy zawodów musieli w ciągu trzech godzin rozwiązać pięć zadań polegających na dowodzeniu zależnośći matematycznych. Wyniki konkursu znane będą pod koniec stycznia. 


  • Konkurs na najładniej przystrojoną klasę "Boże Narodzenie 2015" wygrała klasa III b, drugie miejsce  zdobyła kl. III a , trzecie miejsce przypadło klasie II a.  Zdjęcia klas w galerii.


  • Uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum wzięli udział w akcji "Szlachetna Paczka" . Zebraliśmy 12 pudeł pełnych żywności, środków czystości, przyborów szkolnych i prezentów. Pudła zostały spakowane przez uczniów kl I b i zawiezione 12 Grudnia do Nowego Targu przez tatę Uli Paluch z kl. III b . Serdecznie dziękujemy wszystkim za dary i zaangażowanie. Prezenty trafiły do pięcioosobowej rodziny z Powiatu Nowotarskiego.  Szlachetna Paczka jest projektem pomocy bezpośredniej, w której Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Szlachetna Paczka ma charakter ogółnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób. Zdjęcie.  • 7 grudnia miał miejsce trzeci etap projektu "Wypłyń na głębię", w którym gimnazja biorące udział przygotowały krótkie przedstawienia dotyczące wartości moralnych oraz powiązane z osobą Jana Pawła II  lub Światowymi Dniami Młodzieży. Zdjęcia tutaj.


  • Grudniowy konkurs czytelniczy pod tytułem Quiz świąteczny"Cud Bożego Narodzenia" jest już dostępny w zakładce biblioteka  w plikach do pobrania. Termin 17 grudnia.


  • Informujemy wszystkie gimnazja biorące udział w projekcie "Wypłyń na głębię", że w zakładce pod tym samym tytułem znajdują się informacje dotyczące kolejnego etapu projektu, który odbędzie się 7 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Krempachach.  • 24 listopada miał miejsce próbny alarm przeciwpożarowy. Wszyscy uczniowie , nauczyciele oraz obsługa sprawnie opuścili budynek szkoły w czasie 2 min 45 s. Zdjęcia tutaj


  • Biblioteka ogłasza szkolny etap konkursu organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Nowym Targu pt. "Nakręceni na bibliotekę". Szczególy w regulaminie konkursu, który znajdziecie w plikach do pobrania - zakładka Biblioteka oraz na plakacie infromacyjnym. Serdecznie zapraszam.


  • Serdecznie zapraszam wszystkich Rodziców na przedświąteczny kiermasz ozdób świątecznych w dniu 18 listopada. Zdjęcia tutaj

   

  • Tygodnik Podhalański o naszej szkole - co dalej z gimnazjami ??? kliknij - Film

  • Kolejny konkurs czytelniczy jest już dostępny w zakładce Biblioteka w plikach do pobrania oraz na tablicy informacyjnej biblioteki. Rozwiąznia przynosimy do 24 listopada.
  • 4 listopda uczniowie klas II naszego Gimnazjum wspólnie z uczniowskimi grupami z gimnazjów w Ludźmierzu, Klikuszowej, Waksmunda, Ostrowska i Łopusznej wezmą udział w turystycznym zlocie w Dolinie Chochołowskiej z okazji imienin Jana Pawla II. Wspólna wyprawa uczniów gimnazjów realizowana jest w ramach projektu "Wypłyń na głębię" przygotowującego mlodzież do Światowych Dni Młodzieży 2016.
   W związku z koniecznością wcześniejszego wyjazdu do Zakopanego, wszyscy uczniowie ( klasy I, klasy II oraz klasy III) przychodzą do szkoly w tym dniu godzinę wcześniej tj. na godz. 7.15 . Atubusy szkolne dowożące uczniów również rozpoczną swoje kursy o 1 godzine wcześniej.   
   Proszę by wszyscy uczestnicy wycieczki przygotowali sie jak na wyprawe w góry (ciepłe ubranie i prowiant) - wrócimy dopiero okolo godz. 15. Trasa nie jest wymagająca jednak wymaga dwugodzinnegho marszu (w jedna stronę), a w Tatrach pogoda może szybko się zmienić.

  • Informujemy wszystkie gimnazja biorące udział w projekcie "Wypłyń na głębię" iż w zakładce pod tym samym tytułem znajdują się materiały dotyczące kolejnego etapu projektu czyli "orszaku wszystkich świętych.


  • 1 października odbyły sie wybory do SU, które wygrała Magdalena Hełdak z kl. III b i tym samym została Przewodniczącą SU na rok szkolny 2015/2016. Jaj zastępcą został Jan Bryniarski również z klasy III b. Zdjęcia z wyborów


  • Październikowy konkurs czytelniczy dostępny jest tym razem tylko na tablicy ogłoszeń biblioteki na półpiętrze. zapraszam do udziału.
  • Już od 5 października wybrani nauczyciele będą dla Was czytać  w bibliotece na długiej przerwie fragmenty książek młodzieżowych.   • Uwaga Konkurs!!! Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem "Książka w roli głównej". Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w plikach do pobrania w zakładce - Biblioteka, na tablicy informacyjnej biblioteki oraz w bibliotece szkolnej.


  • 25 września ponad siedemdziesięciu uczniów naszego gimnazjum pojechało do Krakowa, aby w Teatrze Julisza Słowackiego obejrzeć spektakl "Pinokio". W pieknych wnętrzach teatru podziwialiśmy grę aktorów i doskonale przygotowaną scenografię. Ichć spektakl adresowany był do młodszej widowni to wszyscy bawili się znakomicie. Zdjęcia TU.


  • Zlot Gwiaździsty na Hali Turbacz

    

   22 września 2015 r. uczniowie z gimnazjów: z Klikuszowej, Krempach, Łopusznej, Ludźmierza, Ostrowska oraz Waksmunda uczestniczyli w Zlocie Gwiaździstym na Hali Turbacz, który został zrealizowany w ramach projektu "Wypłyń na Głębię" przygotowującego młodzież gimnazjów z terenu Gminy Nowy Targ  do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016.

    

   Projekt został objęty patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitarnej w Krakowie oraz Wójta Gminy Nowy Targ.

    

   Grupy uczniów wraz z przewodnikami i opiekunami, korzystając z pięknej, słonecznej pogody, wyruszyły z Klikuszowej, Kowańca, Waksmunda i Łopusznej by spotkać się na mszy św. odprawionej  na Hali Turbacz przez księży Kazimierza Foltyna i Dariusza Ostrowskiego. Głównym organizatorem zlotu były gimnazja z Krempach i Łopusznej a duszą całej wyprawy ks. Dariusz Ostrowski, katecheta z Gimnazjum w Krempachach.

   Zdjęcia z wyprawy znajdują się stronie:  YouTube 
   Wszyscy uczniowie przyjadą do szkoły na godz. 8.15 (dowozy jak w zwykły dzień).
   O godz. 8.15 wyruszamy autobusem szkolnym do Łopusznej skąd, czarnym szlakiem, grupa pójdzie na Turbacz. Przewodnikiem grupy jest ks. Dariusz Ostrowski. O godz. 12.30 przewidziana jest na Turbaczu msza św. Zejście całą grupą, po mszy, czarnym szlakiem do Ostrowska.
   Razem z naszą szkołą idzie także 10 osobowa grupa uczniów z Ostrowska.
   Proszę aby wszyscy uczestnicy przygotowali się jak na wyprawę górską (tzn. porządne, sztywne obuwie w ostateczności wysokie adidasy, ale nie miękkie trampki czy tenisówki, kurtki, prowiant - kanapki + napoje). Wrócimy do Ostrowska dopiero około godz. 17.00.
   Życzę udanej wyprawy.

  • Uwaga! Jak co roku rozpoczynamy całoroczną zbiórkę baterii. Pojemniki na zużyte baterie znajdują się w sali nr 6 oraz w bibliotece.

   

  • Uwaga Uczniowie !!!
   Jeżeli jesteś kreatywny, chętnie angażujesz się w życie szkoły i chcesz ją reprezentować w tym roku szkolnym zgłoś swoją kandydaturę do Samorządu Uczniowskiego.
   Chętnych prosimy o zgłaszanie się do p. Beaty Pater lub Sabiny Lech do 14 września.
   Nie przegap swojej szansy !!!
   Może to właśnie Ty jesteś najlepszym kandydatem !

  • Pierwszy konkurs czytelniczy dostępny jest już na stronie szkoły w zakładce Biblioteka w plikach do pobrania.

   

   

  •  We wrześniu rusza realizacja projektu "Wypłyń na głębię", którego organizatorem jest nasze Gimnazjum. Udział w projekcie zadeklarowały gimnazja z: Ludźmierza, Klikuszowej, Waksmunda, Ostrowska oraz Łopusznej. Pierwszym z zaplanowanych działań w ramach projektu będzie Zlot gwiaździsty na Szlaku Papieskim w Gorcach. Szczególowe informacje o realizacji projektu znajdziecie w zakładce - Projekt"Wypłyń na głębię".

   

  statystyki

  Opracowanie: szkolnastrona.pl