Wtorek, 2018-08-14

ODZIAłY DWUJĘZYCZNE W GIMNAZJUM W KREMPACHACH

Nie ma rekrutacji do klasy I na rok  szk. 2018/2019

W roku szk. 2017/2018 działają następujące oddziły dwujęzyczne

klasa II B - drugi język nauczania - język angielski ( matematyka i zaj. artystyczne )

klasa III B - drugi język nauczania - język angielski ( matematyka i zaj. artystyczne )

W roku szkolnym 2018/2019 w szkole działa oddział dwujęzyczny  tylko w klasie trzeciej gimnazjum

klasa III B ( drugi język nauczania - język angielski (matematyka i zaj. artystyczne )

Od 1 września 2015 roku uczniowie mogą uczyć się w naszej szkole w oddziale dwujęzycznym. (więcej)

Celem nauczania dwujęzycznego jest jak najlepsze opanowanie języka angielskiego przez uczniów z wykorzystaniem techniki uczenia się poprzez praktyczne zastsosowanie języka oraz przełamanie bariery językowej utrudniajacej porozumiewanie się w jezyku obcym.

W oddziale dwujęzycnym uczniowie mają zwiększoną liczbe godzin nauczania języka angielskiego ( 5 godzin w tygodniu) oraz dodatkowo dwa przedmioty - matematykę oraz zaj. artystyczne, których będą uczyć się częściowo w języku angielskim. Język angielski będzie stosowany na tych lekcjach w stopniu uzależnionym od umjejetności uczniów.

Po raz pierwszy  oddział dwujęzyczny w Gimnazjum w Krempachach został utworzony w roku szkolnym 2015/2015 - klasa I B )

folder