kalendarium
Niedziela, 2019-01-20
Imieniny:
Fabioli, Miły
menu

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 489449 osób
  • Do końca roku: 345 dni
  • Do wakacji: 157 dni
Logo BIP

ERASMUS+

Jesteś tu: » Strona startowa » ERASMUS+


"Science 4 all" („Nauka dla wszystkich”)


Projekt współfinansowany w ramach prgramu Unii Europejskiej Erasmus+


Gimnazjum w Krempachach rozpoczęło dwuletni projekt Erasmus+ "Science 4 all" („Nauka dla wszystkich”) wraz ze szkołami z Francji, Portugalii i Estonii. Budżet projektu dla Gimnazjum w Krempachach wynosi 32 270 euro, które będą przeznaczone na działania lokalne oraz wyjazd 25 uczniów i nauczycieli do krajów partnerskich.

            Projekt skupia się na wymianie dobrych praktyk w zakresie nauczania i uczenia się matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych, a także ich zależnością z rynkiem pracy i przedsiębiorczością. Szczególna uwaga będzie zwrócona podkreśleniu możliwości efektywnego uczenia się i pracy w Unii Europejskiej, zwłaszcza dla uczniów z obszarów defaworyzowanych. Będą oni zwiększać kompetencje i motywację poprzez uczestnictwo w innowacyjnych działaniach edukacyjnych, badając rynek pracy za pomocą matematyki, nauki, technologii oraz odpowiednie zastosowanie nowoczesnych technologii.

            Więcej na stronie internetowej projektu https://twinspace.etwinning.net/25393/home
 

Pliki do pobrania

statystyki

Opracowanie: szkolnastrona.pl