kalendarium
Wtorek, 2018-02-20
Imieniny:
Anety, Lehca
menu

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 437860 osób
  • Do końca roku: 314 dni
  • Do wakacji: 122 dni
Logo BIP

Najlepsi uczniowie - wyróżnieni na koniec roku

Jesteś tu: » Strona startowa » Wzorowi-uczniowie » Najlepsi uczniowie - wyróżnieni na koniec roku

Najlepsi uczniowie - wyróżnieni na koniec roku

 

  • Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2015/2016
  •  Lista uczniów wyróznionych nagrodą Wójta Gminy Nowy Targ

Lp.

Klasa

Uczeń

Średnia

Zachowanie

1

1b G1

Goleniowski Martyna

5,21

wzorowe

2

1b G1

Moś Gabriela

5,14

wzorowe

3

2a G1

Czwałga Piotr

5,40;  laureat

wzorowe

4

2b G1

Waras Adrian

5,20

wzorowe

5

3a G1

Łopata Dawid

5,17

wzorowe

6

3b G1

Galarowicz Wiktoria

5,28

wzorowe

7

3b G1

Goleniowski Bożena

5,28

wzorowe

8

3b G1

Haręza Patrycja

5,14

wzorowe

9

3b G1

Kurnat Julia

5,11

wzorowe

10

3b G1

Słowik Katarzyna

5,22

wzorowe

10

1b

Ostwald Arkadiusz

laureat

wzorowe

11

2b

Michalik Marta

laureat

wzorowe


  • Lista uczniów  promowanych z wyrożnieniem:

Lp.

Klasa

Uczeń

Średnia

Zachowanie

1

1b G1

Długa Dagmara

4,80

wzorowe

2

1b G1

Dziedzic Maksymilian

4,79

bardzo dobre

3

1b G1

Goleniowski Martyna

5,21

wzorowe

4

1b G1

Grobarczyk Olga

4,86

wzorowe

5

1b G1

Łopata Kamil

5,00

bardzo dobre

6

1b G1

Moś Aleksandra

4,79

wzorowe

7

1b G1

Moś Gabriela

5,14

wzorowe

8

1b G1

Ostwald Arkadiusz

4,86

wzorowe

9

2a G1

Czwałga Piotr

5,40

wzorowe

10

2a G1

Filas Angelika

5,00

wzorowe

11

2a G1

Pyclik Dominika

4,93

wzorowe

12

2b G1

Brzyzek Magdalena

4,87

wzorowe

13

2b G1

Kaczmarczyk Katarzyna

4,93

wzorowe

14

2b G1

Łojas Joanna

5,00

bardzo dobre

15

2b G1

Szczepaniec Anna

4,80

bardzo dobre

16

2b G1

Waksmundzka Katarzyna

4,87

wzorowe

17

2b G1

Waras Adrian

5,20

wzorowe

  • Lista uczniów, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem:

 

Lp.

Klasa 

Uczeń 

Średnia 

Zachowanie

1

3a G1

Kowalczyk Klaudia

4,83

wzorowe

2

3a G1

Łopata Dawid

5,17

wzorowe

3

3a G1

Zubek Adrian

5,06

wzorowe

4

3a G1

Domalik Dawid

4,83

wzorowe

5

3a G1

Janos Kamil

4,83

wzorowe

6

3b G1

Galarowicz Wiktoria

5,28

wzorowe

7

3b G1

Goleniowski Bożena

5,28

wzorowe

8

3b G1

Haręza Patrycja

5,17

wzorowe

9

3b G1

Hełdak Magdalena

4,83

wzorowe

10

3b G1

Kurnat Julia

5,11

wzorowe

11

3b G1

Łukasz Maria

5,00

wzorowe

12

3b G1

Słowik Katarzyna

5,22

wzorowe

13

3b G1

Zoń Jan

4,83

wzorowe

 

 

  • Lista uczniów wyróżnionych   „Listem gratulacyjnym” do rodziców:

Uczniowie wyróżnieni nagrodą za bardzo dobre wyniki w nauce, działalność na rzecz szkoły i inne osiągnięcia.


I b –   Dagmara Długa, Martyna Goleniowski, Maksymilian Dziedzic, Gabriela Moś, Arkadiusz Ostwald, 
II a – Angelika Filas, Piotr Czwałga, Kamila Zygmund
II b  – Adrian Waras,
II c  – Dominika Stanek
III a –  Adrian Zubek, Dawid Łopata
III b  – Grzegorz Bednarczyk, Katarzyna Słowik, Wiktoria Galarowicz, Maria Łukasz, Julia Kurnat, Patrycja Haręza, Bożena Goleniowski

  • Lista uczniów klas III wyróżnionych wpisem do „Złotej Księgi Absolwentów”:


Lp.

Klasa

Nazwisko i imię

Średnia

Zachowanie

1

3a G1

Łopata Dawid

5,17

wzorowe

2

3a G1

Zubek

5,06

wzorowe

2

3b G1

Galarowicz Wiktoria

5,28

wzorowe

3

3b G1

Goleniowski Bożena

5,28

wzorowe

4

3b G1

Haręza Patrycja

5,17

wzorowe

5

3b G1

Kurnat Julia

5,11

wzorowe

6

3b G1

Słowik Katarzyna

5,22

wzorowe

7

3b G1

Łukasz Maria

5,00

wzorowe

  

 

 

    statystyki

    Opracowanie: szkolnastrona.pl